قوانین سایت

 

1-حداقل سن قانونی برای شركت در مسابقات سایت ۱۸ سال تمام میباشد. 

2-درخواست جايزه بدون ثبت فرم با مبلغ خرید کرده ممنوع و درخواست برداشت جایزه بررسی نخواهد شد 

3-شماره كارت افزايش موجودى و درخواست جايزه می بایست يكسان و بنام فرد صاحب اکانت کاربری باشد در غير اينصورت درخواست برداشت جایزه بررسی نخواهد شد. 

4-شرکت کنندگان موظف هستند با ایمیل و شماره همراه معتبر در سایت ثبت نام نمایند، در صورتی که مشخص شود ایمیل کاربر صحیح نیست سایت میتواند حساب کاربر را مسدود نماید. استفاده از دو یا چند حساب کاربری توسط یک نفر(مولتی اکانت) ممنوع میباشد وثبت فرم بیش ازسقف تعیین شده بر روی یک ضریب خاص یا غیر خاص حتی با دو اکانت غیر هم نام که رابطه آن ها برای سایت محرز باشد مصداق مولتی اکانت بوده و در صورت مشاهده سایت میتواند تمام حسابهای کاربر را مسدود نماید 

5-در مسابقات تکی و میکس نتیجه بازی حتی بازیهای حذفی تنها طی ۹۰ دقیقه قانونی رسمی یا توافق شده (همانند بازیهای جوانان که در 80 دقیقه برگزار میشود) و یا زمان توافق شده در بازیهای دوستانه، مورد قبول می باشد. در صورت ادامه بازی در وقت اضافه و یا رسیدن آن به ضربات پنالتی، تنها نتیجه بازی در زمان ذکر شده در نظر گرفته میشود، بجز مواردی که سایت از قبل اعلام نماید. ضمنا تحقیق و بررسی و اطلاع از این موارد با کاربر میباشد و کاربر باید با اطلاع از این موضوع در مسابقه شرکت کند و بعد از آن اعتراض در خصوص اطلاع نداشتن از زمان توافق شده مورد قبول نیست. منظور از زمان قانونی رسمی زمان بازی تا 90 دقیقه به اضافه وقت های تلف شده است حال ممکن است در برخی مسابقات این زمان با توافق تیمها کمتر باشد یا یک نیمه بازی برگزار کنند که ملاک سایت این زمان توافق شده خواهد بود ولی اگر بازی بیش از دو نیمه بطول بیانجامد و یا به ضربات پنالتی کشیده شود نتیجه آن ملاک نیست و نتیجه در وقت قانونی رسمی یا توافق شده ملاک است .توجه کنید در برخی موارد سایت ضریب تساوی بازی را قرار نمیدهد و این به معنی این است که بازی حالت مساوی ندارد که در این موارد نتیجه بازی در کل بازی ملاک خواهد بود 

6-حداقل مبلغ شرکت در مسابقات  1 هزار تومان و حداکثر 1 میلیون تومان ميباشد و بیشترین مبلغ جایزه در هر مسابقه 5 ميليون تومان است و کاربر ملزم به رعایت این مبالغ می باشد. یعنی مبلغ شرکت در هر مسابقه باید به صورتی انتخاب شود که با  ضرب شدن ضریب انتخاب در آن از سقف بیشترین مبلغ جایزه در هر مسابقه تکی، بیشتر نگردد. ولی به شرط رعایت بیشترین مبلغ جایزه میتواند تا سقف مبلغ روزانه شرکت در مسابقات، در سایر بازیها نیز همزمان شرکت نماید. سقف ماهیانه توسط سیستم محاسبه و در صورت لزوم توسط تیکت به اطلاع کابر خواهد رسید.

7-حداقل جایزه قابل برداشت از طریق حساب بانکی 30 هزارتومان است. درخواستهای بالاتر به روش پایا (از طريق شماره شبا) پرداخت خواهد شد. 

8-با توجه به اینکه در بعضی از مواقع موقع پرداخت مشکلاتی از قبیل قطع شدن اینترنت یا قطع ارتباط میان سرور یانک و پذیرنده و مشکلاتی از این قبیل پیش میاد در صورت خرید اعتبار و افزایش نیافتن موجودی با ارسال پیغام به پشتیبانی میتوانید پیگیری کنید البته در 90درصد این موارد مبلغ از طرف بانک به حساب برگشت میخورد ولی در صورت برگشت ندادن مبلغ پشتیبانی با بررسی واریزی پیگیر میشود و اگر مبلغ به حساب سایت واریز شود تایید و اعتبار داده میشود و در صورتی که واریز نشده باشد پشتیبان نتیجه پرداختی را از طریق پیغام اطلاع میدهد. 

9-در مسابقات میکس یا تکی سایت هر کاربر در هر بازی میتواند یک انتخاب داشته باشد ، ولی شرکت در چندین بازی به شرط رعایت حداکثر مبلغ امکانپذیر است 

10-نهايت ضريب فرمهاي ميكس عدد 100 مي باشد . 

11-در مسابقات تکی و میکس میهمان یا میزبان بودن تیمها اگر بازی در استادیومی غیر از استادیوم تیم میزبان انجام شود، اهمیتی ندارد. و اگر در سایت جای میزبان و میهمان بازیهایی که در کشور یا استادیوم دیگری برگزار شود، برعکس سایتهای دیگر وارد شده باشد، ایرادی به سایت وارد نیست اما اگر ضرايب به هر دليلي اشتباه درج شده باشد بازي و کليه فرم ها لغو و مبالغ عودت داده خواهد شد. 

12-در مسابقات تکی و میکس چنانچه بازی زودتر از ساعت قید شده در سایت انجام شود و مسابقه بعد از شروع بازی بسته شود، با تصمیم سایت مسابقه لغو ميشود بهتر است کاربر چنانچه متوجه شود زمان بازی اشتباه است به سایت اطلاع دهد که سایت مسابقه را ببندد و بعد از شروع واقعی بازی چنانچه بازی در سایت باز باشد ،در آن مسابقه شرکت نکند چون سایت حق دارد فرمهای کسانی که بعد از بازی در مسابقه شرکت کرده اند را لغو کند و کاربر در این خصوص حق اعتراض ندارد و چنانچه این مورد که ساعت بازی اشتباه است را زودتر اعلام کند و مسابقه زودتر از شروع بسته شود مسابقه پابرجا باقی میماند . بطور کلی تصمیم در خصوص لغو مسابقاتی با این شرایط با سایت میباشد. 

13-در مسابقات تکی و میکس در صورت انجام نشدن یا موکول شدن بازی به وقتی دیگر، آن بازی در صورتی محاسبه می گردد که تا ۱ ساعت بعد برگزار گردد.اگر بازی به هر دلیلی تا یک ساعت بعد برگزار نگردد، سایت میتواند بازی را لغو نماید و مبالغ را به حساب کاربران عودت دهد. تشخیص پابرجا ماندن یا لغو مسابقاتی که بیش از یک ساعت تاخیر دارند با سایت میباشد. 

14-اگر به دلایل مختلف مانند قطع برق، بارندگی و اغتشاش و یا ترک زمین توسط یکی از طرفین و موارد دیگر یک مسابقه نیمه کاره رها می شود. در این موارد در مسابقات تکی و میکس چنانچه ادامه بازی تا یک ساعت بعد انجام شد مسابقه پا برجا میماند ولی اگر بازی حتی اگر چند ثانیه باقی مانده باشد، بیش از یک ساعت بعد نیمه تمام رها شود سایت می تواند بازی را لغو و مبالغ به حساب کاربران عودت نماید. تشخیص پابرجا ماندن یا لغو مسابقاتی که بیش از یک ساعت نیمه تمام مانده اند با سایت میباشد. 

15-در مسابقات تکی، میکس و هفتگی ملاک پایان بازی سوت داور و نتیجه بازی در زمین مسابقه است و چنانچه بعد از پایان مسابقه به دلایل مختلف مثل تبانی یا تخلف یک تیم، نتیجه از طرف مراجع تغییر کند، برای سایت ملاک نخواهد بود و همان نتیجه اولیه داخل زمین لحاظ خواهد شد. 

16-در مسابقات میکس سایت در صورت لغو یک یا چند مسابقه ضریب بازی مذکور از فرم کاربر حذف میشود و جایزه بر اساس ضریب جدید محاسبه میشود. تصمیم بر لغو مسابقات میکس در صورت لغو چند بازی با سایت میباشد. در مسابقات میکس فرم کاربر در صورتی برنده میباشد که تمامی انتخابهای خود را درست پیشبینی کرده باشد بنابراین جایزه به فرمهایی که همه پیش بینی ها صحیح باشد تعلق میگیرد مگر اینکه یک بازی لغو شود که در آنصورت همانند آنچه توضیح داده شد ضریب بازی مذکور محاسبه نمیشود و کاربر می بایست مابقی بازیها را صحیح پیش بینی کرده باشد .همچنین در مواردی که سایت یک بازی را به اشتباه قرار داده باشد یا در ضرایب بازی اشتباه صورت گرفته باشد یا نام تیمها اشتباه باشد مانند حالتی که در بالا توضیح داده شد بازی مذکور لغو شده در نظر گرفته میشود و ضرایب بر اساس باقیمانده انتخابهای کاربر محاسبه میگردد. 

17-پشتیبانان سایت موظف به پاسخگویی به شما کاربران گرامی می باشند، لیکن در مواردی که کاربر از کلمات رکیک یا لحن و ادبیات توهین آمیز و ...استفاده کند سایت حق مسدود نمودن اکانت بدون اطلاع قبلی را داراست. 

18-کاربران باید توجه داشته باشند که برای خرید اعتبار از کارتی که در سایت ثبت شده هنگام ثبت نام اقدام نمایند و یا با کارتی که به اسم خود دارنده اکانت باشد در صورتی که کاربری از کارت شخص دیگری با هر نسبتی که با کاربر دارد پرداخت داشته باشد سايت اخطار خواهد داد و در صورت تکرار و خرید با کارت دیگر اکانت به طور کل از سیستم حذف شده و اجازه ثبت نام در سایت داده نخواهد شد .

19-سایت می تواند هر کاربری که قصد سو استفاده از سایت (مانند ثبت فرم در بازي با ضرايب اشتباه يا ایجاد حسابهای کاربری مختلف) داشته باشد را مسدود نماید و مبالغ حساب وی را بلوکه نماید. بدیهی است تشخیص این موضوع با سایت میباشد بنابراین پیشنهاد میگردد برای شرکت در مسابقات تکی و میکس، سیستم و آی پی که هر کاربر برای ورود به حساب کاربری خود استفاده میکند مختص خود او باشد و نام کاربری دیگری برای ورود به سایت از این سیستم و آی پی استفاده نکند. به بیان ساده استفاده دو یا چند نام کاربری از یک سیستم و آی پی تخلف میباشد ولی استفاده یک نام کاربری از دو یا چند سیستم و آی پی مجاز است. پیشنهاد میشود برای ورود به سایت حداقل یکبار از آی پی ایران استفاده کنید زیرا در مواردی که سایت به یک حساب شک میکند آی پی ایران را ملاک قرار میدهد و کاربرانی که از یک آی پی ایران استفاده کرده باشند متخلف شناخته ميشوند و سايت به تشخيص خود تصميم خواهد گرفت. 

20-مديريت سایت میتواند در صورت لزوم تغییراتی در هر یک از بند های قوانین و مقررات ایجاد کند و این تغییرات را از طریق اطلاعیه به اطلاع کاربران برساند .

21-سایت مجاز است با ارائه دلیل یک پیش بینی را رد کند.  

22-شرکت در مسابقات به منزله پذیرفتن قوانین و مقررات سایت است. 

23-مبالغ بونس ( شامل بونس کارت به کارت ، پرفکت مانی و سایر بونس هایی که توسط سایت در نظر گرفته می شود) به صورت مستقیم امکان برداشت نداشته و می بایست دست کم یک فرم تکی یا میکس با کل مبلغ ثبت گردد و پس از آن امکان برداشت وجود خواهد داشت.

24-فرمهای لایو که تا “ده ثانیه” پس از رد و بدل شدن گل و یا در هنگام رفرش ضرایب در یک بازی ثبت شوند با ضریب اصلی ای که بعد از به ثمر رسیدن گل یا تغییر ضریب پس از رفرش، برای آن بازی ارائه می شوند ثبت می گردد .این مورد بصورت خودکار در همه ی فرمهای لایو لحاظ می شود . ثبت فرم به منزله ی تایید این قانون می باشد .

25-در  فرمهای لایو هنگام نوسان بالا و تغییر و رفرش ضرایب توسط سرویس و یا قصد سو استفاده بصورت خودکار فرم با ضریب 1 ثبت می شود.ثبت فرم به منزله ی تایید این قانون می باشد.

26- در صورت عدم اطلاع از لاين مسابقات و نحوه فرم زدن، قبل از ثبت فرم حتما به پشتيبان تيکت بزنيد چرا که امکان لغو فرم به هيچ عنوان وجود ندارد.

27-پرداخت جوایز از 1 تا 72 ساعت کاری به ترتیب اولویت انجام شده و شماره پیگیری آن برای کاربر ارسال میگردد.لذا جهت در خواست برداشت نیازی به ارسال هیچگونه پیام و یادآوری نمیباشد و همگی طبق روال و اولویت در نظر گرفته انجام خواهند شد.

28- پس از ثبت فرم می بایست فرم ثبت شده از قسمت فرم های من بررسی شود( از نظر ضریب، رقابتها و ثبت فرم با ضریب 1 در لایو)و بعد از ثبت فرم هیچگونه اعتراض و ویرایشی قابل قبول نخواهد بود.

29-در صورت بروز هر مسئله همانند عدم ثبت نتیجه، تراکنش مبهم و غیره  تنها 24  ساعت زمان جهت پیگیری و هماهنگی با پشتیبانی وجود خواهد داشت.

30-هر گونه سو استفاده از خطاهاي واضح ضرايب بازي از طرف سرويس مسدوديت اکانت و کسر موجودي بهمراه دارد.